انتشار اولین تصویر انیمیشن جدید نتفلیکس

 

انتشار اولین تصویر انیمیشن جدید نتفلیکس: نتفلیکس و کارتون سالون اولین تصویر رسمی انیمیشن My Father’s Dragon را منتشر کردند. همچنین فهرست صداپیشگان این انیمیشن منتشر شده است.

 

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصویر رسمی انیمیشن My Father’s Dragon منتشر شده است. این انیمیشن درواقع جدیدترین انیمیشن استودیو کارتون سالون، سازنده انیمیشن‌هایی چون انیمیشن The Secret of Kells، انیمیشن Song of the Sea، انیمیشن The Breadwinner و انیمیشن Wolfwalkers است که اقتباسی از یک رمان کودکان به همین نام اثر راث استایلز گانت است. در این تصویر می‌توانید دو شخصیت اصلی این انیمیشن را مشاهده کنید:

 

ملاقات المر با اژدها در انیمیشن My Father’s Dragon


نورا تومی، کارگردان انیمیشن The Breadwinner وظیفه کارگردانی انیمیشن My Father’s Dragon را براساس فیلمنامه‌ای از مگ لفاوه، نویسنده انیمیشن Inside Out، انیمیشن The Good Dinosaur و فیلم Captain Marvel بر عهده دارد. انیمیشن اژدهای پدرم داستان المر را دنبال می‌کند که پس از نقل مکان با مادرش به شهر در تلاش برای کنار آمدن با شرایط جدید است، اما المر برای یافتن Wild Island و اژدهای جوان در بندی که منتظر نجات داده شدن است، فرار می‌کند.

 

المر در این ماجراجویی با جانوران وحشی، یک جزیره مرموز و یک دوستی مادام العمر مواجه خواهد شد. نتفلیکس همچنین اعلام کرد که جیکوب ترمبلی با سابقه بازی در فیلم Room و صداپیشگی در انیمیشن Luca و گیتن ماتارازو با سابقه بازی در سریال Stranger Things، صداپیشگی شخصیت‌های اصلی انیمیشن My Father’s Dragon را بر عهده دارند، اما دقیقا مشخص نیست کدام یک صداپیشگی المر و کدام صداپیشگی شخصیت اژدها را انجام خواهند داد.

 

علاوه‌بر ترمبلی و ماتارازو، گلشیفته فراهانی، دایان ویست، ریتا مورنو، کریس اودوود، الن کامینگ، یارا شهیدی، جکی ارل هیلی، مری کی پلیس، لیتون میستر، اسپنس مور دوم، آدام برودی، چارلین وای، مگی لینکولن، جک اسمیت، ووپی گلدبرگ و ایان مک‌شین، دیگر بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن My Father’s Dragon حضور دارند و به صداپیشگی پرداخته‌اند. انیمیشن اژدهای پدرم در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد.

 

لذت تماشای فیلم و سریال در نتفلیکس

برای خرید اشتراک پریمیوم NETFLIX به فروشگاه ما مراجعه کنید.

توسط
تومان