اهدا جایزه‌امی به مستند Power On

XBOX

اهدا جایزه‌امی به مستند Power On: مستند Power On که نگاهی به سال‌های فعالیت ایکس باکس در جهان بازی‌های ویدیویی دارد، یک جایزه Emmy را دریافت کرد.

 

چند ماه قبل شاهد پخش مستند ۶ قسمتی Power On: The Story of Xbox بودیم که توجه بسیاری از طرفدارهای ایکس باکس را به خود جلب کرد. این مستند که برای تماشای رایگان آن می‌توان سراغ پلتفرم‌های مختلف از جمله یوتیوب رفت، براساس جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون موفق به کسب جایزه امی «بهترین تدوین سال برای اثر فیلم‌برداری‌شده با یک دوربین» شد.

 

Powe On


تیم سازنده‌ی مستند Power On سابقه‌ی کسب جایزه‌ی امی را دارد و حالا یک بار دیگر آن را به‌دست آورده است. مایکروسافت در وصف این مستند می‌گوید: «این اثر در مرکز خود، داستانی درباره‌ی شروع به کار ایکس باکس به‌عنوان پروژه‌ای را روایت می‌کند که یک گروه کوچک از گیمرها در شرکت مایکروسافت به آن علاقه داشتند؛ یک پروژه که بزرگ‌تر شد و حالا خوشی‌های زیادی را برای گیمرهای ایکس باکس در سراسر دنیا به ارمغان می‌آورد».

 

مستند Power On را در کانال یوتیوب رسمی Xbox ببینید. اگر موقع دیدن هرکدام از قسمت‌ها، در تنظیمات یوتیوب به بخش زیرنویس بروید و گزینه Persian را انتخاب کنید، به‌سادگی می‌توانید مشغول تماشای این مستند ایکس باکس با زیرنویس فارسی رسمی شوید.

اهدا جایزه‌امی به مستند Power On

دسترسی نامحدود به امکانات یوتیوب با یوتیوب پریمیوم

برای خرید اشتراک پریمیوم Youtube به فروشگاه ما مراجعه کنید.

توسط
تومان