بهبود عملکرد در نسخه جدید ویندوز۱۱

Windows 11

 

بهبود عملکرد در نسخه جدید ویندوز۱۱: مایکروسافت هفت ماه پس از انتشار ویندوز ۱۱ می‌گوید اکنون مشکلات نرم‌افزاری به حدی کم شده که این سیستم‌عامل آماده است تا به‌صورت گسترده روی کامپیوترها نصب شود.

 

براساس گزارش XDA Developers به نقل از بیانیه‌ی جدید مایکروسافت،‌ سیستم‌عامل ویندوز ۱۱ اکنون آماده است که به‌صورت گسترده در محیط‌های سازمانی مورد استفاده قرار گیرد. این یعنی تمامی کسانی که از کامپیوتری با پیش‌نیازهای سخت‌افزاری ویندوز ۱۱ بهره‌مند باشند می‌توانند سراغ نصب سیستم‌عامل جدید مایکروسافت بروند. البته به گفته‌ی ردموندی‌ها بعضی دستگاه‌ها ممکن است به دلایل امنیتی همچنان امکان نصب ویندوز ۱۱ را نداشته باشند.

 

مایکروسافت حدوداً هفت ماه پیش ویندوز ۱۱ را منتشر کرد. ویندوز ۱۱ تغییراتی جهت بهبود تجربه‌ی کاربری به خود دیده است، بااین‌حال نسخه‌ی اولیه‌ی آن با برخی باگ‌ها دست‌و‌پنجه نرم می‌کرد (که البته برای نسخه‌های جدید ویندوز طبیعی است).

 

در ماه‌های اخیر به‌روزرسانی‌های تجمعی متعددی برای ویندوز ۱۱ منتشر شده تا مشکلات این سیستم‌عامل رفع شود. با نصب ویندوز ۱۱ روی تعداد زیادی از کامپیوترهای شخصی مایکروسافت در گذر زمان توانست سازگاری این سیستم‌عامل را با قطعات مختلف بیشتر کند و اکنون که مشکلات نرم‌افزاری بسیار کم شده می‌توان گفت بهترین زمان برای نصب سیستم‌عامل جدید مایکروسافت فرا رسیده است.

 

مایکروسافت چند هفته پیش اطلاعیه‌ی مشابهی در رابطه‌ با نسخه‌ی ۲۱H2 ویندوز ۱۰ نیز منتشر کرد. این به‌روزرسانی بزرگ ویندوز ۱۰ تقریباً هم‌زمان با ویندوز ۱۱ منتشر شد. از آنجاکه نسخه‌ی ۲۱H2 ویندوز ۱۰ نسبت‌ به ویندوز ۱۱ به‌روزرسانی کوچک‌تری محسوب می‌شود،‌ طبیعی بود که مشکلاتش زودتر رفع شود.

 

اطلاعیه‌ی مایکروسافت مبنی‌بر آماده بودن نسخه‌ی ۲۱H2 ویندوز ۱۱ برای نصب گسترده در حالی منتشر می‌شود که انتظار داریم در هفته‌های پیش رو توسعه‌ی نسخه‌ی ۲۲H2 این سیستم‌‌عامل به پایان برسد. مایکروسافت هر تغییری را که برای Windows 11 22H2 در نظر داشته در این نسخه اعمال کرده و اکنون تلاش می‌کند باگ‌ها را رفع کند.

 

استفاده بدون محدودیت از ویندوز با اشتراک پریمیوم Windows 10

برای خرید اشتراک پریمیوم Windows 10 به فروشگاه ما مراجعه کنید.

توسط
تومان