ساخت سریال‌جدید پاندای کونگ‌فوکار برای نتفلیکس

 

ساخت سریال‌جدید پاندای کونگ‌فوکار برای نتفلیکس: شبکه‌ی نتفلیکس در روز جهانی پاندا از تولید سریال انیمیشنی Kung Fu Panda: The Dragon Knight با صداپیشگی جک بلک خبر داد.

 

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شبکه‌ی نتفلیکس انیمیشن سریالی جدیدی از مجموعه‌ی پاندای کونگ‌فوکار معرفی کرده است. استودیو انیمیشن‌سازی دریم‌ورکس وظیفه‌ی تولید این انیمیشن را برعهده دارد و جک بلک دوباره برای صداپیشگی شخصیت پو باز خواهد گشت. انیمیشن Kung Fu Panda: The Dragon Knight (پاندای کونگ‌فوکار: شوالیه‌ی اژدها) ماجراهای پو را دنبال خواهد کرد. او در این قصه سفری را برای جلوگیری از سرقت سلاح‌‌های قدرتمند توسط دو راسوی اسرارآمیز شروع می‌کند. تصاویر این انیمیشن در ادامه قابل مشاهده است.

 

واهمه پو از شخصیت‌های دیگر انیمیشن سریالی Kung Fu Panda: The Dragon Knight


پو در این سفر با یک با یک شوالیه‌ی انگلیسی کاردرست با نام Wandering Blade همراه می‌شود. شبکه‌ی نتفلیکس نه‌تنها تصویری از این کاراکتر را با طرفدارها به اشتراک نگذاشت، بلکه از معرفی صداپیشه‌ی آن نیز خودداری کرد. به‌هرشکل این «جنگجویان جور واجور» وجوه مشترکی پیدا می‌کنند و با همکاری یکدیگر به‌سراغ سلاح‌های جادویی می‌روند تا جهان را نجات دهند.

 

اطلاعیه‌ی تولید انیمیشن Kung Fu Panda: The Dragon Knight در روز جهانی پاندا منتشر شد و جک بلک نیز با پخش یک ویدیو در شبکه‌ی اجتماعی تیک‌تاک مشارکت خود در ساخت این سریال را به اطلاع طرفدارها رساند

 

سریال انیمیشنی Kung Fu Panda: The Dragon Knight برای نمایش در ماه ژوئیه ۲۰۲۲ (تیر یا مرداد ۱۴۰۱) از شبکه آنلاین نتفلیکس در نظر گرفته شده است. انیمیشن Kung Fu Panda در سال ۲۰۰۸ اکران شد و موفقیت‌های زیادی را برای سازندگان به ارمغان آورد. پس از آن دو دنباله برای این انیمیشن تحسین‌شده را دیدیم که در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۶ میلادی به‌دست طرفدارها رسیدند. چند انیمیشن کوتاه از این مجموعه نیز در سال‌های گذشته تولید و پخش شده است.

 

البته انیمیشن Kung Fu Panda: The Dragon Knight شبکه‌ی نتفلیکس نخستین انیمیشن سریالی این مجموعه نیست. پیش از این انیمیشن سریالی Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness (پاندای کونگ‌فوکار: افسانه‌های شگفت‌انگیز) از شبکه‌ی نیکلودئون در سال ۲۰۱۱ میلادی و انیمیشن سریالی Kung Fu Panda: The Paws of Destiny (پاندای کونگ‌فوکار: پنجه‌های تقدیر) از شبکه‌ی آمازون پرایم در سال ۲۰۱۸ میلادی پخش شد. جک بلک پس از انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار در انیمیشن Super Mario (سوپر ماریو) صداپیشگی کاراکتر Bowser را انجام خواهد داد.

 

لذت تماشای فیلم و سریال در نتفلیکس

برای خرید اشتراک پریمیوم NETFLIX به فروشگاه ما مراجعه کنید.

توسط
تومان