سریال جدید اندرو گارفیلد در Hulu

 

سریال جدید اندرو گارفیلد در Hulu: اندرو گارفیلد در سریال Under the Banner of Heaven که قرار است از شبکه Hulu پخش شود حضور دارد و باید در این سریال جنایی یک پرونده قتل مرموز را حل کند.

 

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه هولو اولین تیزر تریلر سریال Under the Banner of Heaven را منتشر کرده است. سریال زیر پرچم بهشت توسط شبکه FX و بخش تلویزیونی استودیوی قرن بیستم تولید شده است که با برنامه FX on Hulu ازطریق شبکه هولو پخش خواهد شد. در طول تریلر شاهد تصاویری از اتفاقات این سریال جنایی با بازی اندرو گارفیلد هستیم که در آن وعده داده می‌شود که به‌زودی از شبکه Hulu پخش خواهد شد.

 

 

سریال Under the Banner of Heaven اقتباسی از رمانی به همین نام اثر جان کراکائر است. که داستین لنس بلک وظیفه نوشتن فیلمنامه و دیوید مکنزی و ایزابل سندوال وظیفه کارگردانی این مینی سریال را بر عهده داشته‌اند. اندرو گارفیلد، دیزی ادگار جونز، سم ورثینگتون، دنیز گوخ، وایت راسل، بیلی هوول. گیل بیرمنگام، آدلاید کلمنس، روری کالکین، ست نومریچ، کلوئی پیری، ساندرا سیکات و کریستوفر هیردال. از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Under the Banner of Heaven حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

سریال Under the Banner of Heaven داستان کارآگاهی با ایمان را دنبال می‌کند. که ایمان او در طول تحقیق در مورد یک قتل بی‌رحمانه که دارای ارتباط با کلیسا است. به آزمایش گذاشته خواهد شد. گارفیلد نقش پایر را بازی کرده است که عضو ارشد کلیسا قدیسان آخرالزمان به‌نام LDS است. که به کلیسا و خانواده‌اش متعهد است. بااین‌حال، مواجه شدن پایر با این قتل باعث زیر سؤال رفتن برخی از این تعالیم کلیسا شده است. دیزی ادگار جونز نیز نقش برندا را بازی کرده که یک زن جوان و قربانی قتل است.

 

لذت تماشای فیلم و سریال در Hulu

برای خرید اشتراک پریمیوم Hulu به فروشگاه ما مراجعه کنید.

توسط
تومان