عرضه بازی‌های بیشتر از سونی برایPC

PS Games For PC

 

عرضه بازی‌های بیشتر از سونی برایPC: کنسول‌های پلی استیشن چند بازی اختصاصی از سونی را در اختیار دارد که برخی از گیمرها حاضرند قید همه چیز یک کنسول بازی را برای به دست آوردن همین چند عنوان بزنند! حال سونی می‌خواهد نیمی از بازی‌های خود را تا سه سال آینده برای کاربران PC ارائه کند. این اتفاق پیش‌تر شامل یک سری از عناوین سونی شده است.

 

بر اساس گزارشات، سونی به دنبال بیشتر کردن رد پای خود در پلتفرم‌های محبوب از جمله گوشی‌های هوشمند و البته رایانه‌های شخصی است. بنابراین سونی امیدوار است که بتواند حداقل نیمی از بازی‌های خود را در اختیار کاربران پلتفرم PC قرار دهد. این اهداف جدید سونی در روز سرمایه‌گذاری سالانه سونی افشا شدند. بر همین اساس، تنها یک چهارم بازی‌های سونی تا پایان سال در دسترس پلتفرم‌های دیگر قرار می‌گیرد.

 

Playstation Games


ظاهرا سونی با توجه به استقبال زیاد کاربران رایانه‌های شخصی از عناوین منتشر شده برای این پلتفرم، از جمله بازی‌های Horizon Zero Dawn، گاد آو وار ۴ و Days Gone می‌خواهد نقش پر رنگ‌تری در بازی‌های این پلتفرم داشته باشد. سونی پیش‌بینی می‌کند که میزان فروش بازی‌هایش در پلتفرم PC تا شروع سال آینده به ۳۰۰ میلیون دلار برسد که ۸۰ میلیون دلار بیشتر از قبل خواهد بود.

 

بنابراین، انتظار می‌رود که سونی وارد یک رقابت جانانه با مایکروسافت در این زمینه شود. حتی دور از ذهن نیست که یک سرویس بازی پیشرفته مختص به پلتفرم PC از سوی این کمپانی ارائه شود. مشخصا سونی اکنون متوجه شده که کاربران مشتاقی در این پلتفرم حضور دارند و مایکروسافت نیز پیش از آن‌ها اقدام به جذب چنین کاربرانی کرده است.

 

استفاده بدون محدودیت از ویندوز با اشتراک پریمیوم Windows 10

برای خرید اشتراک پریمیوم Windows 10 به فروشگاه ما مراجعه کنید.

توسط
تومان