کاهش یک میلیونی تعداد مشترک‌های نتفلیکس!

Netflix

کاهش یک میلیونی تعداد مشترک‌های نتفلیکس!: نتفلیکس در گزارش مالی سه‌ماهه اخیر خود، به از دست رفتن یک میلیون مشترک دیگر باوجود پخش فصل چهارم سریال پرطرفدار Stranger Things در این بازه زمانی اشاره داشت.

 

نتفلیکس همواره به‌عنوان سرویس استریمینگ پیش‌گام این صنعت شناخته شده، اما امسال سال دشواری برای حفظ مخاطبان قبلی این شرکت بوده است. نتفلیکس در جریان گزارش مالی اخیر خود در روز سه‌شنبه به از دست رفتن نزدیک به یک میلیون نفر از مشترک‌های قبلی این سرویس در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۲۲ اشاره کرد. این بزرگ‌ترین افت آمار مشترکین این سرویس در یک دوره‌ی سه‌ماهه بوده که البته پایین‌تر از پیش‌بینی ۲ میلیونی آن‌ها بعد از انتشار نتایج ناامیدکننده‌ی سه‌ماهه‌ی قبلی است.

 

نتفلیکس طی سه ماه گذشته وضعیت کسب کار خود را با چالش‌هایی که انتظار دارد تا پایان سال جاری میلادی با آن‌ها مواجه شود، هماهنگ کرده که از جمله‌ی این اقدامات می‌توان به اخراج ۱۵۰ کارمند این شرکت در ماه می و تایید کار رو یک سطح جدید و ارزان‌قیمت از حق اشتراک خدمات این سرویس اشاره کرد که همراه‌با تبلیغات و برخی از محدودیت‌های دیگر است. همچنین برنامه‌هایی برای مقابله با به اشتراک‌گذاری پسورد سرویس کاربرها با افراد دیگر در نظر گرفته شده است.

 

فصل چهارم سریال Stranger Things


این اتفاقات در شرایطی رخ می‌دهد که نتفلیکس بهار و تابستان بسیار خوبی را با فصل چهارم سریال Stranger Things تجربه می‌کند. براساس آخرین آمار، فصل چهارم سریال محبوب Stranger Things، بیش از ۱.۳ میلیارد ساعت بازدید را به ثبت رسانده و با پدیده‌هایی مانند آهنگ Running Up That Hill از کیت بوش و Master of Puppets متالیکا، تاثیر چشمگیری در ترندهای پاپ کالچر داشته است.

 

نتفلیکس در بیانیه خود در این‌باره می‌نویسد که «ما نسبت به آینده کاملا خوش بین و مطمئن هستیم» و اینکه تلاش می‌کنند تا خدمات خود را روزبه‌روز بهبود ببخشند.

 

لذت تماشای فیلم و سریال در نتفلیکس

برای خرید اشتراک پریمیوم NETFLIX به فروشگاه ما مراجعه کنید.

توسط
تومان